Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

AKU-SERWIS.PL to prosty i wygodny sposób na szybkie uruchomienie samochodu

Infolinia: 669 518 400

Akumulatory Katowice - czynne 7 dni w tygodniu od 6.30 do 23.30.

Sprzedajemy akumulatory wraz z dowozem oraz darmowym montażem, wymianą w Twoim aucie, a to wszystko w najlepszej cenie na Śląsku.

Przed przyjazdem do nas prosimy o kontakt telefoniczny. Często realizujemy wyjazdy do klientów i nie zawsze jest w firmie ktoś, kto mógłby pomóc.

Dowóz oraz montaż akumulatora na terenie miast:

Katowice

Mikołów

Bytom

Chorzów

Tychy

Ruda Śląska

Świętochłowice

Zabrze

Gliwice

Żory

Jastrzębie Zdrój

Tarnowskie Góry

Mysłowice

Jaworzno

Sosnowiec

Dąbrowa Górnicza

Czeladź

Będzin

Częstochowa

Poznań

Kielce

Gdańsk

Warszawa

Kraków

Wrocław


W naszej ofercie znajdują się akumulatory takich firm jak: Varta, Centra, Bosch, Magneti Marelli, Yuasa, Panasonic oraz wiele innych.

  Strefa dobrych rad

  Akumulator w samochodzie z systemem start-stop. Jaki wybrać?

  06.06.2017

  Akumulator w samochodzie z systemem start-stop. Jaki wybrać?

  System start-stop występuje już w ponad 80% nowych samochodów. Można go podzielić na dwie generacje. Starsza, objawia się poprzez wyłączenie silnika np. podczas zatrzymania auta na skrzyżowaniu. Aktualnie montowana generacja wyposażona jest w układ pozwalający na odzyskiwanie energii przy hamowaniu.

  Systemy te zdecydowanie bardzie obciążają akumulatory, które są poddawane częstemu ładowania i rozładowywania.

  Podczas wyboru nowego akumulatora należy pamiętać o tym, aby nowy model był dedykowany do samochodów z systemem start-stop (EFB lub AGM). Warto również zwrócić uwagę na to, żeby wszystkie parametry były zgodne z zawartymi na etykiecie starego akumulatora.

  Najnowsza generacja systemu start-stop wymusza na użytkowniku auta zlecenia procedury zakodowania informacji o wymianie akumulatora. Niezbędnym do tej czynności jest użycie odpowiedniego oprogramowania, którym najczęściej dysponują w ASO producenta samochodu lub też warsztaty specjalizujące się w obsłudze danej marki. Pominięcie tego kroku jest błędem i w najlepszym wypadku spowoduje przejście samochodu w tryb awaryjny.

  Chcesz mieć pewność, że zamontujesz właściwy akumulator? Zadzwoń do nas. Pomożemy w wyborze optymalnego zamiennika.

  Sprawdź akumulator po zimie

  04.04.2017

  Sprawdź akumulator po zimie
  Najcięższy czas dla akumulatora już za nami? Sprawdź czy aby na pewno. Zapraszamy do nas na darmowy test pojemości oraz ogólnej kondycji Twojego akumulatora.

  Dostawa, montaż, wymiana akumulatora Śląsk Katowice

  Witryna stworzona na platformie